Jump to content
Gelu607

Campania-The Soldiers of Fortune

Recommended Posts

On 2/8/2019 at 6:52 AM, tryfazik said:

Ai mare dreptate! Nu cred ca "liderul suprem" vrea sa se faca din nou de ras, asta este motivul pentru care nu accepta :)).

Dar pana la urma are sanse cu fosti colegi din WBZ darius, sceptik, bolozoca, etc. care au intrat in clan in grup pe data 11.01.2019 si comandatul DACUS manca rahat cum ca ei sunt intrati de luni de zile in clan :)).

Eu sunt de parere ca si FUS2D sterge cu tine pe jos, daca stau sa ma gandesc la ce Wn8 recent ai, nici acolo nu te accepta =)).

:)))))))imi pare rau dar la noi in fus2d dupa campanie nivelul a crescut la 1600(media clanului)deci cerintele -1600 overall si 2000 recent wn8.nu stiu daca domnul ,pe care de altfel il am in black list , ar putea emite macar pretentia de intra in FUS2D...dar totusi nu trebuie sa generalizam si sa spunem lucruri rautaciose despre clanul DACUS.daca avem ceva cu liderul suprem ar trebui sa ne axam doar pe aceasta arie... de "atac la persoana".si acum fara suparare dupa cum poate stiti streetgun il apreciaza pe acest lider spunand despre el ca dupa parerea lui "liderul" este in top 3 strategi din romania...uitand totusi de Vashu _WTB_ care este foarte capabil sa completeze acest top 3 1Roby-lgend 2 lastghost-fused +boika-badd 3 vashu-wtb+ ionutzz-fused +mastercome91-badd. Iar daca s-ar reactiva alex- TA-RE si Vladutsb- DAC acestia lejer ar prinde top 2 alaturi de Emil(chiar daca multi ar sari cu 1000 de comentarii pe minut)dar stiti cum e viata...totdeauna vom gasi cel putin un gica contra...sorry pentru "micul hate" dar am intalnit liderul in random acum 6 luni era la mine in echipa zalmolxis sau ceva de genu se numea atunci iar eu l-am incurcat la o misiune de a lui decizand sa ma omoare astfel pierzand si lupta...la sfarsit eu imi dadusem dmg-ul (ca sa nu ma laud)iar el avea undeva la 800 dmg si 1 kill (deci 2 ca a avut un -)(apropo el are foarte multe minusuri...)deci in concluzie comportament de 1200 wn8.bafta si felicitari tuturor clanurilor romanesti care au fost capabile sa bage oameni in tanc...)))dar si celor care au ramas pe jos...

Treaba eun pic mai complicata atunci cand vine vorba despre cel mai bun strateg deoarece este foarte greu de spus cine este cel mai bun...ce am scris mai sus este parerea mea.parerea unui player care m-am tot plimbat prin clanurile romanesti...)))totusi in lgend si fused si wtb gasiti sa faceti top 3 cu siguranta

@vaahian 1. a fost azi o discutie pe live la red si au cerut cei din dacus si s-gun un replay . gresesc ca l-am postat aici ? e replay din campania respectiva

Edited by BBeleaua

N-AGE vs FUS2D - ''Infruntarea Titanilor'' episodul 437....🤣

@BBeleaua Unde vezi tu ca 'adversarul' tau si-a editat postarea? Ca eu nu vad nici o editare...

Edited by WolfsAreLame
  • Haha 2

Da ce de treaba aveati voi noaptea pe la 4-5, sa va certati pe forum... Ultimele 2 pagini sunt de o calitate 'superioara', nu e de mirare ca forumul asta e in moarte clinica.

2 hours ago, BBeleaua said:

@catalinike daca observi functie numai am . Si nu , nu sunt fan Zamo dar vorba lui @Catalin. totusi e el ca om cum e sau cum il considerati voi dar DACUS campania asta a avut rezultate bune fata de alte clanuri.

Imi poate zice cineva ce a vrut sa zica autorul in partea subliniata🤔 

ON TOPIC: Am spus ca o sa fac o actualizare a numarului de tancuri ramase in clanuri dupa 2 saptamani. Fac acum la 1 saptamana ca daca mai spameaza astia topicul cu prostii se inchide.

Nr. tnacuri la                  Nr. tancuri

final de campanie        dupa 1 saptamana

1.   BADD                89                          88  (-1)

2.   LGEND              81                          54 (-27)

3.   DACUS              77                          62 (-15)

4.   FUSED              71                           66 (-5)

5.   ONIX                 70                           70   nici o schimbare

6.   G-ON                49                           48  (-1)

7.   CTRL-               39                           36  (-3)

8.   -WBZ-               38                           33   (-5)

9.   JDUN                36                           38   (+2)

10. _WTB_             29                            29   nici o schimbare

11.  N-AGE             22                            22   nici o schimbare

12.  GTD_              15                            15   nici o schimbare

12.  REGAL            15                            15   nici o schimbare

12.   S-GUN           15                             15   nici o schimbare

Cea mai mai mare scadere e in LGEND (-27), urmat de DACUS (-15) , FUSED si _WBZ_ avand amandoua (-5).

Remarcabil de stabil BADD care au pierdut doar un tanc din clan in aceasta prima saptamana, si ONIX care nu au nici o schimbare.

JDUN chiar au castigat 2 tancuri.

Topul la numar de tancuri in clan dupa o saptamana arata cam asa:

1.   BADD            88  (-1)

2.    ONIX            70   nici o schimbare

3.   FUSED         66 (-5)

4.   DACUS         62 (-15)

5.   LGEND         54 (-27)

6.   G-ON            48  (-1)

7.   JDUN            38   (+2)

8.   CTRL-           36  (-3)

9.   -WBZ-           33   (-5)

10. _WTB_          29   nici o schimbare

11.  N-AGE          22   nici o schimbare

12.  GTD_           15   nici o schimbare

12.  REGAL         15   nici o schimbare

12.   S-GUN         15   nici o schimbare

Daca nu se inchide topicul o sa revin cu o actualizare peste aproximativ 1 saptamana, daca nu uit.😐

Edited by WolfsAreLame
  • Thanks 1
  • Upvote 1

22 hours ago, vaahian said:

Deja se da in off-topic grav si cred ca e timpul sa se inchida topicul

Singurul și ultimul avertisment, dacă veți continua complet off-topic, voi închide topicul.

Edit: Vreo 36 de mesaje șterse pentru spam și insulte și 30 de minute pierdute din viața mea.

• Thanks 3
  • Haha 1

Ce sa spun...mirifica comunitatea romaneasca. Numai nemultumiti pe aici. Daca cenzuram nu e bine, daca nu cenzuram e de kkt forumul ca posteaza unii sau altii.

Daca comunitatea romaneasca e de kkt, este din cauza oamenilor care fac parte din ea. La fel si forumul. Deci incetati sa mai acuzati ca am distrus-o noi. Nu avem timp sa va citim toate ineptiile la minut si sa stergem/moderam. 

Comunitatea e distrusa de voi, toi. Vreti calitate ? Postati calitate. 

Nu imi dau seama cum dintr-un topic constructiv s-a ajuns aici. Zamolxe va joaca cum vrea el si voi ii mancati din palma. Si apoi veniti si spuneti ca vreti comunitate serioasa. Pe bune ?

Incetati cu circul ca nu e ok.

Topic inchis, multumim pentru nimic.

• Thanks 2

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...