Sari la conținut
  • 0
Andrei Nicu

Primele impresii Tancuri pe roti

Întrebare

Salutare ! Mi am descarcat super testul 1.4,ce urmeaza sa l introduca.Aproape am stat o zi intreaza doar ca sa testez noile tancuri,si m am gandit sa va impartasesc primele mele impresii

Daca ar fi sa dau o nota tancurilor de nivel 6,7,8,9 si 10 ar fi cam asa

Tier 6 - FOARTE SLAB-la fel ca amx 12 t doar ca e pe roti

Tier 7-SLAB

Tier 8- Bun

Tier 9- foarte bun

Tier `10 -EXCELENT

Desi cele mai multe batalii te am facut cu tier 10,tin sa precizez urmatoarele - tancul nu se intoarce pe loc ,la fel cum o fac cele pe senila.Ideea e innainte si Innapoi.Trebuie cel putin 3 sau 4 manevre,asta in cazul in care am intrat intr o casa

- Sa controlez un tanc pe roti,e ca si cum  mi as conduce propriul automobil rupt de beat,indiferent daca tancul are Boost sau nu.Oricum,si beat sa fiu,tot ma descurc mai bine

-Tancul nu are absolut nici o treaba cu phisix ul.Teoretic atunci cand atinge viteza fenomenala de 105 ,tancul ar trebui sa urce fara probleme dealuri abrupte.in felul acesta am putea sa campam intreaga batalie fara sa fim omorati.Am facut testul pe Airfield am incercat sa urc pe partea muntoasa si n am reusit

- de exemplu daca este harta deschisa,vei putea face inconjorul hartii fara sa fii omorat

-Este foarte greu sa tragi in inamici din mers,lafel si inamicii sa incerce sa ma omoar

-Munitia gold nu prea o gasesc utila deoarece da foarte putin,adica penetrare  gold 240,iar la cea standard am parte doar de dinguri.

- desi sunt jucator midrange cu wn8 de 1030,am facut 2 batalii mai reusite,din care una cu 2100 dmg,care am jucat o doar cu HE,si a doua batalie cu 4500  dmg spot activ

.

Editat de Andrei Nicu

Partajează acest post

Link spre post

0 răspunsuri la această întrebare

Postări Recomandate

Nu au fost răspunsuri încă la această întrebare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.