Jump to content
WoTGun

Farmez Tancuri in programul de recrutare

Recommended Posts

Salutare,

dupa cum spune si titlul, farmez tancuri premium prin programul de recrutare. Nu trebuie sa jucam impreuna, doar imi trimiteti  link-ul din joc.

Se poate alege unul din urmatoarele: T92, Panther mit 8,8 xm L/71, FV4202, AMX M4 mle. 49 sau 8,8 cm Pak 43 Jagdtigier. se mai primesc 1500 Bond-uri/recrut (max.3000), camuflaje, insgne si inscriptii speciale.

Peste 120 zile vor veni alte tancuri si veti putea reinvita recruti pt a le farma. Se primeste cate un tanc/recrut, per total puteti avea 2 recruti.

Preturi: 1 recrut - 80 lei (adica un premium de 8, 1500 bonds, camuflaj special, insigna de merit si inscriptie)

2 recruti: - 150 lei (adica 2 tancuri premium de 8, 3000 bonds, camuflaj special, insigna, inscriptie)

Plata prin transfer bancar/Revolut. Termen aprox 5-6 zile de executie. Lucrez doar cu plata in avans

Mersi!

Edited by WoTGun

Super persoana .De cuvant , apelati cu cea mai mare incredere la el , nu o sa va para rau .Rezolva rapid ce va promite, lucru rar in ziua de azi.

• Upvote 1

Foarte serios omul. Mi-a terminat 3 recruți mie și unui prieten în câteva zile. I-am dat banii înainte și nu am avut probleme. Recomand!