Sari la conținut

Postări Recomandate

Am primit ban permanent degeaba zic eu...dupa ce am investit peste 2000euro in joc asta este rasplata...am folosit doar xvm care este al lor...in fine...totul mi se trage de la 1 random...jucam cu arty si am nimerit un ebr dupa vreo 7 8 focuri...si a intrat pe mine ca am hackuri ca nu am cum sa l lovesc cu artileria nociodata ca este foarte rapid...eu am zambit si chiat i am spus ca nici eu nu ma asteptam sa i dau 1 shot ci pur si simplu a fost noroc..omul avea cont unicum ce sa spun...si a trimis ticket la 1 zi poc ban...trageti voi concluziile ca pe mine ma luat capu...daca eu aveam statisrici de unicum si aveam moduri ilegale da frate meritam ban dar va rog sa intrati pe statisticile mele sa vedeti vn8 1600...probabil am deranjat clientul UNICUM

Screenshot_20190215-050612_Chrome.jpg

Partajează acest post

Link spre post

Daca luai banul pentru moduri in primul rand nu ti-l luai permanent ci 7 zile ca un avetisment pentru a renunta la ele. Sunt doua variante deci: 1- ai luat pentru altceva; 2- ai mai fost prins odata cu "cioara vopsita" ti-ai luat 7 zile si asta de fapt este a doua abatere. 

Ca fapt divers, sa sti ca majoritatea jucatoriilor ce folosesc moduri interzise/ilegale fac parte din categoria " rosie" -" galbena" , al doilea aspect , faptul ca joci cu acele moduri nu iti garanteaza  wn8-ul unui unicum 🙂 . Pace

• Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Daca citeai mai bine vedeai ca nu am folosit mod ilegal...ci agreeat de ei....adica de la quickybaby...care nu arata decat xvm...XVM este legal in acest joc...ce spun ei...nici nu vreau sa reproduc....mie scarba de jegosii astia care tin in spate unicum plini de moduri si hack iar eu care am VN8 de 1600 deranjez...asta e...am pierdut 3000 euro....dar am sa mi fac 1 cont la misto si tot ce vad unicum fac ticket...sa curete tot daca tot curata ...

Problema este urmatoarea.....am inteles ...mi sa inchis contul da...dar tancurile premium sunt ale mele ...sunt banii mei nu ai lor...este logic ...

La 15.02.2019 la 16:21, RwK a spus:

La 15.02.2019 la 16:21, RwK a spus:

Editat de SQS666

Partajează acest post

Link spre post

repet si eu ... si cu exemple .. folosesc modul xvm de la quickybaby sau protanki ( depinde care cum il actualizeaza primul )  .. il descarc de la ei de pe pagina 🙂 si uite ca eu nu am avut probleme ... repet si sustin ceea ce a spus @RwK nu ei sunt de vina ci tu ... pe simplu fapt ca ai continuat dupa alea 7 zile sa o arzi in ilegale ... chiar daca iti faci inca un cont si continui poate sa aiba el 3000 wn8 ... tot ban permanent ai sa iti iei la un moment dat 🙂 nu te mai lauda pe aici cu 3000 de euro ca nu ne impresionezi cu nimic . nu de alta dar fiecare dintre noi am investit timp si bani in jocul asta si o facem inca . 

Ca sa iti raspund la chestia ca cu tancurile premium sunt ale tale am sa ii rog sa ti le trimita acasa pe toate de pe cont ( repede apuca-te si fa o hala pentru ele ) ...

Concluzia : tu habar nu ai de termenii si conditiile lor si vii aici sa te lauzi ca ai luat ban si ca vai doamne ai investit cat o casa in world of tanks ! chiar nu ne pasa si nu ne intereseaza in primul rand lucru asta cu investitu ! in al doilea rand ca sa tii cont de acum inainte de un lucru : tu cand cumperi un tanc de la ei de fapt il inchiriezi pentru a te folosi de acel tanc / bun in nici un caz nu devine al tau ! e ca si cum ai cumpara o masina care costa 5000 euro / sh la pretul de 100 euro ! dau si eu un exemplu sa priceapa tu nu de alta dar poate vii pe aici cu amintiri ca pe langa aia 3000 de euroi ai mai aruncat vreo 3000 de dolarei ! 

Concluzia finala ( :))) ) : pune mana citeste termenii si conditiile lor ... pune mana citeste regulamentul si invata sa joci fara moduri ilegale - sti tu alea care tunde iarba sau care numara invers pe capul tankurilor si te anunta cand vine Revelionul  ) 

Editat de BBeleaua
  • Upvote 1

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

• Creează nouă...