Jump to content
malucuflori

Agresivi cu coduri in wot

Recommended Posts

Sint f multi cu coduri care nici macar asa nu pot ajunge la un nivel mare , in general ei joaca cu leval 5 si 6

Salutare! Vad ca ai postat de 2 ori acelasi subiect despre codati,dar aici treaba e cu totul si cu totul diferit.Nu are nicio legatura cu codatii.Un codat niciodata nu va juca cu tier 5 sau 6,intrucat imbunatatirea statisticilor este principalul obiectiv.Tancurile de tier 8,9 si 10 sunt cele mai folosite.Tier8 in detasamente si  10 la clan wars( nu mai stiu cum se numeste exact),iar cei pe care ii suspectezi tu ca ar fi codati sunt oameni care nu ai posibilitati financiare si ajung sa joace 2000+ lupte cu un tanc de 5,6 sau chiar 7 non- premium.Iar ei avand asa multe batalii,automat membrii echipajului ajung sa aiba mai multe schiluri ( 4 skills+,asta doar la un singur membru al echipajului) cum ar fi camuflaj,bec,incarcator rapid etc.

Edited by Andrei Nicu

Poate ca ai si tu dreptate dar eu am si dovezi in cele afirmate de mine si pot sa ti spun ca el este seful la un clan f b cotatdar joaca numai cu 5 si 6 

Eu joc mai mult cu 6 dar nu am bani ptr altele si mai am si 65 de ani, am vrut sa mi resetez contul dar e prea complicat ptr mine si asa am ramas fara tier 8

Eu joc mai mult cu 6 dar nu am bani ptr altele si mai am si 65 de ani, am vrut sa mi resetez contul dar e prea complicat ptr mine si asa am ramas fara tier 8

Ma crezi sau nu dar am vindut o gramada de tankuri premium , primisem cadou  1 cont cu el si leam vindutr aveam pe el 4 skiluri la 100 td rusesc era grozav dar nu stiu sa joc cu td cel mai bine joc cu arti si greu

La 23.03.2019 la 17:35, malucuflori a spus:

Sint f multi cu coduri care nici macar asa nu pot ajunge la un nivel mare , in general ei joaca cu leval 5 si 6

Salutare si bine ai venit pe forum !

Eu inteleg ca tu crezi ca sunt multi codati in joc deoarece stiu si eu ( ca toata lumea de altfel) ca sunt multi cheater-i in joc. Totusi, poate nu sunt chiar atat de multi precum gandesti.

Statistica contului tau spune ca ai  aprox. 18530 de lupte, cu o rata de castig de 45.84% si cu un WN8 de 312.62 . De aici rezulta ca nu controlezi mecanica jocului, campul vizual al fiecarui tanc ( view range ), indicele de camuflaj al fiecarui tanc/clasa de tancuri, in miscare, in stationare sau cand estee ascuns dupa un tufis mare/mic/ 2 tufisuri.  De asemenea, nu cred ca  stapanesti partea de imbunatari a fiecarui tanc: skill-uri echipaj, imbunatatiri cu echipamente suplimentare adecvate, ratii alimentare, folosirea munitiei corespunzatoare in timpul meciului..etc.

Te rog sa iei ceea ce am scris mai sus ca pe un sfat sau ca pe o constatare, nu ca pe o jignire 🙂 .

• Thanks 1

Cel mai bine cauta un mentor care sa te poata ajuta sa intelegi mecanica jocului,si eventual,cand crezi ca esti destul de pregatit incearca sa te integrezi intr un clan.Credema ca stiu ce zic.Vei avea foarte multe de invatat.Ideea de baza e sa asculti ce ti va zice mentorul sau strategul, si sa nu faci nimic de capul tau.

Edited by Andrei Nicu