Jump to content
malucuflori

Agresivi cu coduri in wot

Recommended Posts

Sa ii facem de rusine da-i dracului .Te omoara astia din toate pozitile asa-i?Trag prin case  , cad bombe din senin pe tine?Nu se aprinde becul? Nu stii cum te vad ei si tu nu?Ala- i cod de invizibilitate  - il au toti , mai putin aia pe care ii omori - aia nu il au . Tragi in ei si nu ii penetrezi? Ala e  cod de invincibilitate  - il au majoritatea. Stiu pe unde te duci - ala- i cod de premonitie - cam 80% il au .Si mai sunt .....

Edited by raptorlvm
  • Haha 1

Avem noi metodele noastre.Stai linistit ,dracu ii ia pe toti .Nu pot sa iti spun metodele ca le afla si ei si se pazesc.Implica si niste institutii cu acronim din 3 litere . 🙂

• Haha 1

Eu cred ca singura modalitate e sa facem noi tichet la cei de la wot ,dand numele celor care joaca codati.Si pe mine ma deranjeaza ca multi joaca asa,dar statistic vorbind cred ca 70 la suta( acei care joaca cu moduri ilegale si se cred unicum,de fapt sunt noobi) iar restul de 30 sunt jucatori care joaca curat,fara moduri.

@raptorlvm 

a) nu poti trage prin case .... doar daca le distrugi prima data ... 

b) Becul se aprinde la 1 - 2 sec dupa ce esti spotat ... gen te vede el trage daca e deja focusat pe tine si ti se aprinde becul intre timp ( asta e mecanica jocului si mi se pare corect ca in viata reala doar nu ti se aprindea un bec la creier si omorai inamicu instantaneu ) 

c) nu exista cod de invizibilitate .. a fost candva ( imi aduc aminte de o batalie cu 2 skorpioane postata de fame parca ... ) 

d) tragi in ei si nu ii penetrezi ? iti recomand tanks.gg si poti vedea weakspoturile exacte la toate tankurile cu care ai tu probleme cu penetrarea ... 

e) exista un mod care iti arata pe unde cad copaci sau se rup garduri  intr-adevar ... dar asta nu inseamna ca tu sti 100 % ca e un inamic sau 10 care vin pe acolo .

f) tu personal sau eu personal nu au inca o metoda exacta sa iti poti da seama ca cineva foloseste 100 % cheat ... singura explicatie plauzibila e ticket wg .. dar nici acolo nu iti da dreptate ... totul se bazeaza pe niste statistici care le primesc cei de la wg de la anticheat-ul lor ( cel putin asa mi s-a spus si mie ) . Oricum totul incepand de la joc .. pana la coduri se rezuma la bani .. afaceri etc intre ei .. ca pana la urma daca wg vroia sa fie corect ... lua masuri impotriva tuturor nu doar impotriva anumitor persoane . 

Si totusi eu cred ca statisticile lor se refera si la banii bagati in joc.De exemplu un jucator codat care baga in fiecare luna 50 -100 de euro e liber sa faca ce vrea,si unom care nu are posibilitati si joaca codat e penalizat imediat.E cam la fel ca in viata reala.Avocatul ia apararea inculpatului,si partea vatamata plateste despagubiri sau suporta consecintele.Trist! Foarte trist!Sa fii om nu costa nimic.

Edited by Andrei Nicu

Mai este inca o chestie care ,pe mine cel putin ma amuza teribil.Sunt acei jucatori care joaca de mult timp codati si au acel mod care reduc vegetatia si ofera vizibilitate buna ( nu am sa zic numele modului ca sa nu dau idei unora).Iar despre acest mod mi se pare o prostie,adica toti vrem o grafica cat mai realista dar fara multa vegetatie si obstacole.Jocul se poate juca fara multa vegetatie si fara coduri,jucand pe setari la minim.Pai baaaaaa,voi va dati seama ce s ar intampla daca ar fi in realitate si am fi in razboi cu Rusia de exemplu.Noi ar trebui sa ne defrisam padurile ,daramam casele,ca noi suntem prea prosti , intuitia nu ne ajuta la nimic,si nu suntem in stare sa tragem intr un tanc inamic.

Edited by Andrei Nicu

Acum 13 minute, Cpt_Phantom a spus:

Nu stiu daca sa rad sau sa plang.

E tristul adevar! Eu postand acel comentariu am incercat sa fiu cat de sarcastic am putut la adresa celor codati,dar nu la modul de a face misto,intentia mea e sa incerc sa le deschid ochii.Calea usoara niciodata nu le va garanta rezultatele dorite.

• Sad 1

1 hour ago, Cpt_Phantom said:

Nu stiu daca sa rad sau sa plang.

Exact .Sper ca ti-ai dat seama.....

3 hours ago, BBeleaua said:

@raptorlvm 

a) nu poti trage prin case .... doar daca le distrugi prima data ... 

b) Becul se aprinde la 1 - 2 sec dupa ce esti spotat ... gen te vede el trage daca e deja focusat pe tine si ti se aprinde becul intre timp ( asta e mecanica jocului si mi se pare corect ca in viata reala doar nu ti se aprindea un bec la creier si omorai inamicu instantaneu ) 

c) nu exista cod de invizibilitate .. a fost candva ( imi aduc aminte de o batalie cu 2 skorpioane postata de fame parca ... ) 

d) tragi in ei si nu ii penetrezi ? iti recomand tanks.gg si poti vedea weakspoturile exacte la toate tankurile cu care ai tu probleme cu penetrarea ... 

e) exista un mod care iti arata pe unde cad copaci sau se rup garduri  intr-adevar ... dar asta nu inseamna ca tu sti 100 % ca e un inamic sau 10 care vin pe acolo .

f) tu personal sau eu personal nu au inca o metoda exacta sa iti poti da seama ca cineva foloseste 100 % cheat ... singura explicatie plauzibila e ticket wg .. dar nici acolo nu iti da dreptate ... totul se bazeaza pe niste statistici care le primesc cei de la wg de la anticheat-ul lor ( cel putin asa mi s-a spus si mie ) . Oricum totul incepand de la joc .. pana la coduri se rezuma la bani .. afaceri etc intre ei .. ca pana la urma daca wg vroia sa fie corect ... lua masuri impotriva tuturor nu doar impotriva anumitor persoane . 

Cine stie , stie. Mersi de lamuriri.