Jump to content
Cole

Cand deschideti BAZAR-ul?????

Recommended Posts

S-a inchis bazarul ca au fost cativa cretini ce au facut afacere din vanzarea de conturi, in sensul ca le vindeau si apoi le recuperau.

Recent a fost o postare pe facebook pe grupul World of Tanks Romania unde un om a fost fut__ pe fata de un nesimtit ce si-a recuperat contul dupa 2 ani,

Si eu am vandut conturi (peste 10) si nu am recuperat nimic, insa vad ca nesimtirea e la ea acasa in Romania!!!!

NU MAI CERETI PAROLA LA BAZAR, E INCHIS DIN CAUZA NOASTRA

eu am patit-o cu 3 conturi aici. la doua mi-am recuperat banii, la al 3-lea nu. Al treilea a dat vanzatorul ca e vandut/in vanzare la WG si am luat ban pe el. si banii dusi. Pe de alta parte am avut si experiente placute cu oameni normali si ok.

Intotdeauna vor fi d-astia care incearca sa faca un ban furat, in special la noi. pacat, dar asa suntem.....

Acum 2 ore, WoTGun a spus:

eu am patit-o cu 3 conturi aici. la doua mi-am recuperat banii, la al 3-lea nu. Al treilea a dat vanzatorul ca e vandut/in vanzare la WG si am luat ban pe el. si banii dusi. Pe de alta parte am avut si experiente placute cu oameni normali si ok.

Intotdeauna vor fi d-astia care incearca sa faca un ban furat, in special la noi. pacat, dar asa suntem.....

Asa e, noi ca natie suntem niste ....

La 25.10.2019 la 22:17, BBeleaua a spus:

@Rullianus bazarul fiind inchis automat si vanzarea de conturi e interzisa pentru moment ! 

Nu cumva sa faca si alti bani daca nu face Domnul Nece 😛