Jump to content
Tmc Tcm

CAUT CONT SA JOC PE EL NU VREAU DE TOT

Recommended Posts

Acum 10 ore, Tmc Tcm a spus:

Mai baiatule,tu cand vorbesti macar gandesti ce zici? Si apoi va mai mirati unii dintre voi de se sa inchis bazarul.Deja prima impresie care mi ai lasat o a fost ca vrei sa faci bisnitareala cu contul altuia,si mai ales sa obtii o suma frumusica de bani daca respectivul cont are cateva tancuri de 8,ca sa nu mai vorbesc de statistici.

Edited by Andrei Nicu

ori esti prost ori esti prost , contul are 3 nivele de securitate,  parola , telefon , si cel mai tare A mobile authenticator is an application for generating one-time passwords for you to log into your account and restore access to it. This is the best way to protect accounts. de securitate deci nu se poate vinde fura etc , ori esti prost ori esti prost alege 

Edited by Tmc Tcm

1 hour ago, Tmc Tcm said:

ori esti prost ori esti prost , contul are 3 nivele de securitate,  parola , telefon , si cel mai tare A mobile authenticator is an application for generating one-time passwords for you to log into your account and restore access to it. This is the best way to protect accounts. de securitate deci nu se poate vinde fura etc , ori esti prost ori esti prost alege 

Singura persoana penibila de aici esti tu prietene, ca sa imparta o persoana un lucru cu tine trebuie sa aiba un beneficiu de pe urma acestui "parteneriat" ( ex: imbuntatirea stats-urilor pe tancuri/cont, grind linii , etc) . Pe cand tu iti doresti accesul pe un cont din LENE, e mai usor sa te folosesti de munca altuia dar e si la fel de usor sa-ti bati joc ea. Legat de caracterul pe care l-ai manifestat fata de persoana  ce te acuza mai sus,  lasa de dorit..., de aceea cer interventia unui moderator.

Un sfat, explica oamenilor exact care ar fi avantajele lor daca tu ai juca pe conturile lor.  Sa aveti RNG pe +25 🙂

vad ca mi-ai pus eticheta fara sa ma cunosti eu te stiu ai cumparat contul acela cu wn8 mare dar nu nimeresti tankurile la cw , sh  asa spun colegii tai din clan , curand o sa fii dat afara ca nu le ai cu jocul acesta 

nu cred ca stii sa citesti dmg asta la mine 

WhatsApp Image 2019-07-30 at 15.46.45.jpeg

1 hour ago, Tmc Tcm said:

vad ca mi-ai pus eticheta fara sa ma cunosti eu te stiu ai cumparat contul acela cu wn8 mare dar nu nimeresti tankurile la cw , sh  asa spun colegii tai din clan , curand o sa fii dat afara ca nu le ai cu jocul acesta 

Eticheta? Eu ti-am subliniat situatia penibila incercand totusi sa fiu constructiv ( ti-am oferit un sfat care te-ar ajuta in dobandirea unui viitor "parteneriat")

Legat de textul cu contul cumparat , skill-ul personal si o potentiala excludere  din clan, pot sa-ti zic sincer ca m-ai facut sa zambesc si cred ca esti un mic troll care ne "stie" dar nu il stim noi pe el.

Ps: screenshotul acela nu m-a miscat cu nimic, daca ai avut tu meciul acela te felicit a fost un meci frumos sunt convins de asta, dar cam atat . Bafta 🙂

5 hours ago, Tmc Tcm said:

deja la ce frumos poti sa vorbesti o sa ai toate sansele sa iti dea cineva cont :))) ....