Jump to content
nutrage

Salutare clanul PF_RO recuteaza jucatorii

Recommended Posts

• Nume Clan: Prieteni Forever Romania
  • Adresa spre pagina principala a clanului: https://eu.wargaming.net/clans/wot/recruit_members/
  • Numar de jucatori (in data de ..): 14 jucatorii
  • Persoane de contact: marian.cosor@yahoo.com sau cont  woot nutragee
  • Data infiintarii clanului:13/10/2020
  • Program de comunicare (ex. TS, RaidCall): ts  62.104.20.227:10090
  • Alte informatii referitoare la  Scopul nostru este să ne simtim bine, sa legam pretenii pe joc si de ce nu si in viata reala , jucam detasamente seara deseara tier 8, 10 . Daca ne legam ca echipa cresterea clanului vine de la sine . Am scos premile mi se parea aiuirea eram singurl clan care oferea premi. 
Edited by nutrage
  • Like 1

De curiozitate, si nu vreau sa jignesc pe nimeni, chiar credeti ca este o metoda buna de recrutare? 

Ce va face sa credeti ca nu vor intra oameni doar de dragul de a lua acel tanc de tier 8 la alegere, apoi iese din clan...si ramaneti si fara jucator si cu banii aruncati de aiurea? 

Sfatul meu este sa reganditi strategia de recrutare, altfel ve-ti avea numai de pierdut

Stima si respect,

• Haha 1

Ma greabeam cand am scris acest post , am vrut sa mai scriu si alte chesti precum multi nu au sau nu vor sa bage bani in acest joc si vreau sa ofer aceasta sansa .

Sper sa nu deranjez pe nimeni cu acest mesaj , daca e vreo problema sau deranjez pe cineva imi cer scuze si o sa sterg postarea 

Nu deranjezi pe nimeni stai linistit, doar ca jocul este plin de  scameri si de persoane care vor sa profite de oferte precum a ta, ai grija doar