Jump to content
Nece

Ultimul film văzut

Recommended Posts

N-am incercat. N-am cont pe filelist. Pana acum n-am avut nevoie pentru ca am gasit pe torrente tot ce mi-a trebuit...

Nu cred ca o sa gasesti mini-seria pe google, de pe filelist le-am descarcat si eu, fara subtitrare. Dar nu este problema cu subtitrarea, o descarci de pe titrari.ro sau de pe  subs.ro, pe urma treuie sa le montezi, asa am facut si eu si a mers foarte bine 

Am vazut toata seria, 7 episoade foarte interesante, cu unele faze chiar amuzante...nota 10!

Popcorn Time aduce pirateria de filme direct în browser, odată ce găseşti filmul pe care doreşti să îl vizionezi, nu trebuie decât să dai un click, iar player-ul va începe  redarea folosind ca surse trackere de torrent. Nu este necesară instalarea unui plugin sau a unei extensii pentru browser, sau alt software adiţional. Cea mai bună parte este că pe dispozitivele utilizatorilor nici măcar nu sunt stocare fişierele video sau torrent.Ieri am aflat de el si nu am reusit sa-l testez.

De aici il descarcati:  http://www.techspot.com/downloads/6450-popcorn-time.html.

La prima vedere e folositor.

E mai mult decat ok.

Un fel de site cu filme/seriale online. Iti poti adauga subtitrare, alege intre sd/hd(parca doar 720), titluri pe toate gusturile, playlist/favorite...

Il folosesc mai mult pentru seriale. Si nu am gasit vreun serial pe care-l urmaresc si sa nu fie.

Cand credeam ca Romania nu mai e in stare sa scoata vreun film bun, l-am gasit pe asta:

"Portretul luptatorului la tinerete"

• Upvote 1

Mad Max: Fury Road

Dementza totala!

10+

Am avut asteptari prea mari de la acest film. Nota maxima pe care o pot da e 7!

''Eu cand vreau sa fluier, fluier''

Un film romanesc, nota 8

Am avut asteptari prea mari de la acest film. Nota maxima pe care o pot da e 7!

Maxim nota 2 ... nu am vazut un film atat de prost in ultimii 2 ani ... si aveam asteptari mari de la el ..

N-am sa spun: "De gustibus non est disputandum" pentru ca mie personal mi-a placut. Pana si coloana sonora m-a incantat desi nu sufar de rockerism si nu sunt un rockerist. Daca voua nu v-a satisfacut pretentiile, imi pare rau.