Jump to content
Emil

Strateg, caut jucatori pentru companii! Si nu numai...

Recommended Posts

Salutare tanchisti!

Nume:

- Aemilius_Dracula

Statistici personale:

- http://www.noobmeter.com/player/eu/aemilius_dracula/519887512/

- http://www.wotinfo.net/en/efficiency?server=EU&playername=aemilius_dracula

Experienta personala (luand in calcul si vechiul cont):

- joc WoT din iunie 2012

- peste 30.000 batalii la activ (lupte standard, batalii pe echipe, companii de nivel 6-8-10, Clan Wars)

- strateg in cadrul comunitatii TA-RE

Comunicare:

- Team Speak

Ce caut:

- jucatori si viitori prieteni, pe care sa-i adaug in "lista de prieteni", care sa aiba in garaj tancuri de nivel 8 (pentru companii de nivel 8) si tancuri de nivel 10 (pentru companii de nivel 10)

- nu ma intereseaza statisticile jucatorilor, dar am nevoie de jucatori cu CEL PUTIN 300 de batalii pe fiecare tanc disponibil pentru companiile de nivel 8 si/sau cele de nivel 10, cu echipajul ORIGINAL al tancului, care trebuie sa aiba, in mod obligatoriu, "al 6-lea simt"

- jucatori care sa-mi asculte ordinele pe campul de lupta, dornici sa-si perfectioneze aptitudinile in materie de WoT

- jucatori care sa-mi accepte criticile constructive si care sa nu se simta ofensati de acestea

- jucatori care sa-si dea acceptul ca, luptele cele mai reusite si mai frumoase, sa fie postate pe acest forum (cu ajutorul canalului meu de YouTube), pentru a servi ca material de studiu si pentru ceilalti utilizatori ai acestui forum

- nu mai are rost sa mentionez de folosirea unui limbaj decent, cei 7 ani de acasa, etc.

Ce ofer:

- experienta mea de strateg

- posibilitatea de a perfectiona jucatorii romani, utilizatori ai acestui forum si de a-i aduce la nivelul "asilor" europeni

- posibilitatea de a invata jocul eficient in echipa

- cei care ma ajuta sa obtin lupte frumoase, au parte de publicitate gratuita prin intermediul postarii inregistrarilor luptelor pe acest forum si pe canalul meu de YouTube

Alte specificatii:

- am luat aceasta decizie datorita faptului ca sunt momente in care doresc sa fiu la comanda unei companii de nivel 8 sau 10, dar nu sunt online sau disponibili suficienti prieteni sau membri ai clanului pentru a ne strange de o companie; de asemenea doresc ca jucatorii romani si in general intreaga comunitate romaneasca, sa fie recunoscuta si respectata pe plan international

- ca multi dintre voi, am si viata de familie, asa ca timpul alocat WoT s-ar putea sa fie sub asteptarile unora; ideea e ca atunci cand joc WoT, eu o fac din placere si pentru a ma relaxa in timpul liber

- trebuie sa intelegeti ca aveti o pondere mare in rezultatele bataliei iar eu, ca strateg, nu pot castiga lupta in locul vostru; in schimb va pot oferi avantajul strategic (al pozitionarii pe harta, al DPM-ului, al HP-ului, etc.), de care voi trebuie sa profitati

- sunt disponibil:

--- in week-end-uri, cand sunt acasa

--- seara in restul saptamanii, in general dupa orele 18-19 (exceptie sunt luptele de Clan Wars si Stronghold ale clanului, la care trebuie sa fiu prezent cand sunt online)

- prioritari in companie sunt:

--- 1 - membrii clanului/comunitatii, o alegere normala, avand in vedere ca e o regula nescrisa a tuturor clanurilor

--- 2 - jucatorii care au tancurile pe care eu le consider potrivite pentru companie

--- 3 - jucatorii cu cel mai mare numar de batalii pe tanc (atunci cand doi sau mai multi jucatori imi pun la dispozitie acelasi tanc)

Note finale:

- cei care va doriti cele mentionate mai sus, va rog sa dati un reply cu informatiile conform sablonului de mai jos, urmand sa va adaug in lista mea de prieteni si sa primiti invitatie (trimisa intregii liste de prieteni) atunci cand putem si avem chef "s-o punem de-o companie"

Nickname: numele din joc

Tancuri de nivel 8: nu am (daca nu ai nici un tanc de nivel 8, sau daca ai mai putin de 300 batalii pe el/ele)

nume tanc 1 - numar batalii pe tanc 1

nume tanc 2 - numar batalii pe tanc 2

...

nume tanc n - numar batalii pe tanc n

Tancuri de nivel 10: nu am (daca nu ai nici un tanc de nivel 10, sau daca ai mai putin de 300 batalii pe el/ele)

nume tanc 1 - numar batalii pe tanc 1

nume tanc 2 - numar batalii pe tanc 2

...

nume tanc n - numar batalii pe tanc n

Haideti sa ne simtim bine facand lupte frumoase si memorabile!

• Upvote 1

Nickname:squize2

Tancuri de nivel 8:is 3,amx 13 90 

is3-682 la standard si la echipe 2140 de lupte pe is 3 am 4 skilluri ultimu la 96%

amx 13 90- 203 la standard si la echipe  62 de lupte

Tancuri de nivel 10: is 7,,jagdpanzer e 100

is 7- 177 la standard

jagdpanzer e 100-106 de lupte la standard

Nickname: Quickdragos

Tancuri de nivel 8:

AMX 13 90  - 298 lupte

Tancuri de nivel 10:

Bat-Chat 25 T  - 600 batalii

E100 - 383 batalii

T92 - 256 batalii

IS-7 - 101 batalii

FV215b 183 - 80 batalii

Nickname: Vanguard_RO

Tancuri de tier 8:

IS-3 -1266 lupte standard, 135 la team battle.

AMX 13 90 -511 lupte standard, 373 la team battle.

T32 -454 lupte standard, 39 la team battle.

AMX 50 100 - 56 lupte standard, 48 la team battle.

Tancuri de tier 10:

IS-7 - 333 lupte

T110E4 - 317 lupte

T110E5 - 163 lupte, majoritatea la CW.

Nickname;costymaximus

Tancuri tier 8; IS 3-831 lupte

RHM-B,WT-502 lupte

Tancuri tier 10; E 100 -541 lupte

WT auf E100 -471 lupte

G.W.E100 -160 lupte

T110E5 -189 lupte

T110E4 -679 lupte

IS 7 -345 lupte

T-62A -114 lupte 

OBJ.268 -112 lupte

nickname - fatzau

tier 8 - 13 90 - 484 de batalii

- 50 100 - 229 de batalii

tier 10 - T110E5 - 689 de batalii

- T57 Heavy - 1120 de batalii

- T92 - 236 de batalii

- Bat - Chat - 402 de batalii

Salut  LBERO  te invita să intri în clan..mai jos ai linkul unde ne gasesti.
Avem mare nevoie de un strateg  !!!!

Noi folosim Raidcall  doar cînd jucăm plutoane ,companii,echipe..etc
ID raidcall: 6589160

Cautam noi jucatori cu care jucam de placere ,nu armata cum fac altii.
Contacteaza-ma pe joc sa pot trimite invitatia   <    Arcasul >

Nu te supara, dar n-o sa am mare efect cu strategiile mele in LBERO, deoarece momentan LBERO are jucatori cu media WN8 = 520. Asta inseamna ca poate sa vina si Napoleon si tot n-ar face treaba, deoarece baietii inca nu stapanesc bine jocul si mai au mult pana sa ajunga la un nivel decent.

Daca vrei, pot conduce companii de 8 si 10 pentru perfectionarea baietilor. Dar o sa fie o treaba extrem de grea datorita nivelului de super-incepator al baietilor din clan.

Cautam noi jucatori cu care jucam de placere ,nu armata cum fac altii.

Cand vine vorba de companii, batalii pe echipe si Clan Wars eu fac armata cu baietii, deoarece am anumite pretentii de la ei. Intrand alaturi de mine in companii, batalii pe echipe si Clan Wars, baietii isi asuma acest lucru.

Eu, personal, placerea o vad in random-uri (singur sau in pluton) dar cand vine vorba de companii, batalii pe echipe si Clan Wars, le joc pentru un minim de performanta. Asa procedez eu...

• Upvote 1

Nickname: AdrianFlaviu101

Tancuri nivel 10:

-T110E5 - >400 de lupte

-T57 Heavy - 150 de lupte

-STB - >200 de lupte

-E50M - >160 de lupte

-Waffel E100 - 200 de lupte

Astea le am disponibile acum.Daca poti inainte de un invite sa trimiti te rog mult un mesaj in joc,pentru ca orarul e de dupamasa si mai mult ca sigur o sa fiu pe TS cu baietii din clan,sau pe stream.Mersi!

Nume: gorshkoff42 win rate 51.2

Tier 8: is3 aproximativ 500 lupte,6th sense, repairs. Cammo insignia...

T 44 aproximativ 350 lupte 6th sense, awareness, cammo. Cammo insignia.

Bonus. O palinca de pruna bistriteana:).

disponibil seara în timpul săptămânii si uneori în week-end.

Momentan in lista de prieteni:

squize2

Quickdragos

Vanguard_RO

costymaximus

fatzau

AdrianFlaviu101

gorshkoff42 

Multumesc baieti.

Salut !!

Vreau si eu in companiile "prezidate" de tine, daca mai sunt locuri .

Nik-name : catalinHP

Nivel 8 :

T-34 Heavy; 927 lupte ; echipaj cu BIA complet +inca 2 skill-uri/membru echipaj; Incarcator rapid, Vert Stab si Mecanism de pozitionare rapida

AMX 13-90 - nu se pune ca am sub 300 lupte cu el

Tier 10 :

- nu se pun ca am 239 respectiv 79 lupte cu ele :D

P.S.: deci ma incadrez doar cu 1 tier 8 si faptul ca, in luptele pe echipe/companii, nu ma arunc la kill-uri sau damage ( adica joc pentru castigul echipei in defavoarea celui personal)

Nickname: KoKoLyNo

Tancuri de nivel 8:

AXM 50 100 - 380 batalii

Tancuri de nivel 10:

Am 10 tancuri, cel mai mult avand 321 de batalii pe IS-7, pe celelalte avand mai putine, insa am echipaje pe toate cu Sixth Sense, iar unele au cel de-al 3 skill in desfasurare, unele sunt deja la al 4-lea skill.

Salut,

Lista de prieteni creste:

squize2

Quickdragos

Vanguard_RO

costymaximus

fatzau

AdrianFlaviu101

gorshkoff42

goctav03

catalinHP

KoKoLyNo

schija

Am incercat aseara s-o punem de-o companie, dar n-a iesit deoarece n-am avut cu cine juca. Odata cu aparitia Stronghold, sunt tot mai putine clanurile care joaca companii...

Cu cea mai mare placere Schija

Adevarul este ca Emil este cel mai bun strateg cu care am jucat pana acuma asta fara sa il laud dar este adevarat.

Tier 8 doar wz132 400 de lupte urasc

havey de 8

Tier 10 doar mediile te cam intereseaza :) in mare parte

Batchat 25t obj140 t62a e50m peste 1000 de lupte cu fiecare chiar si peste 1500 echipaje cu 6 skiluri pe toate pregatite pt cw

Havey de 10 t57 e100 e5 is7 tot asa cu pesre 1000 de batalii pe t57 chiar 2100

Td e3 1100 de batalii

Cand este loc cu cea mai mare placere

Mersi pentru complimente schija.

Cand o sa avem cu cine juca, punem de-o companie. Cu Stronghold-ul asta, in cel mai bun caz companii de nivel 8, deoarece cele de nivel 10 mai sunt "furate" si de Clan Wars...