Jump to content
_micKee_

Prostanacii WOT

Recommended Posts

Salut!!

As propune, prin deschiderea acestui topic si in cadrul lui, formarea unei liste cu persoanele indezirabile in echipa voastra din random sau in clanul vostru, pe motiv de cretinism, lipsa logicii intr-un meci, comportament neadecvat, ding-uri, etc. Ma refer la jucatorii aia atat de slabi, incat e mai bine sa nu-i ai in echipa si sa joci cu un om in minus. Rog ca fiecare persoana ce posteaza nickname-ul unui jucator ce se incadreaza in profilul de mai sus, sa mentioneze si motivele pentru care acesta (jucatorul) a fost inclus in aceasta lista. Se pot poasta replay-uri sau uploada si video-uri, ar putea deveni o emisiunea de amuzament! Jucatorul trebuie sa fie roman si sa joace intr-un tac de tier 8, 9 sau 10! Sub 8 il consideram incepator si il acceptam asa cum e.

De ce sa-i injuri in joc si sa obosesti batand in tastatura? Hai sa-i postam aici sa randem impreuna de ei!

Rog un moderator/admin sa mute topicul pe aria considerata ca fiind potrivita, in cazul in care am postat gresit.

Ceva asemănător am propus aseară în echipa forumului, un fel de Hall of Shame. Ma bucur ca a venit ca idee a ta.

As avea câteva adaugari: prints creez obligatoriu, un replay, de ce nu, sau un video asa cum ai zis tu.

De asemenea musai sa fie roman, străinii nu ne interesează.

Salutari mickee de la un fost coleg de clan din Rest.

Salut Legionnaires, pacat ca nu mai este activ clanul in WOT. Cand erai si tu in el, eu eram de abia pe la primele mele batalii si cel mai "bazat" tanc al meu era M4! :)

Pe forumul REST, la sectiunea WOT bate vantu'... asa ca m-am mutat aici. :)

Ce pot sa zic decât bine ai venit. Diseară după 18:00 când ajung acasă, te contactez sa discutăm detaliile pentru "Prostănacii WoT"

Salut!!

As propune, prin deschiderea acestui topic si in cadrul lui, formarea unei liste cu persoanele indezirabile in echipa voastra din random sau in clanul vostru, pe motiv de cretinism, lipsa logicii intr-un meci, comportament neadecvat, ding-uri, etc. Ma refer la jucatorii aia atat de slabi, incat e mai bine sa nu-i ai in echipa si sa joci cu un om in minus. Rog ca fiecare persoana ce posteaza nickname-ul unui jucator ce se incadreaza in profilul de mai sus, sa mentioneze si motivele pentru care acesta (jucatorul) a fost inclus in aceasta lista. Se pot poasta replay-uri sau uploada si video-uri, ar putea deveni o emisiunea de amuzament! Jucatorul trebuie sa fie roman si sa joace intr-un tac de tier 8, 9 sau 10! Sub 8 il consideram incepator si il acceptam asa cum e.

De ce sa-i injuri in joc si sa obosesti batand in tastatura? Hai sa-i postam aici sa randem impreuna de ei!

Rog un moderator/admin sa mute topicul pe aria considerata ca fiind potrivita, in cazul in care am postat gresit.

ma poti inscrie pe mine pe lista,mai ales cand fac cate o gafa cu is-3 :D si nu te deranja sa ma insulti.....ma insult si singur :D

In ultimele saptamani,am castigat doar o singura lupta cand am avut un membru al _ELF_ ca si coechipier ( ieri ) . Am pus un replay in topicul lor de recrutare,dar nu se incadreaza aici pentru ca lupta aia s-a pierdut din alte motive,nu pentru ca plutonul lor nu a facut nimic .

Oricum,salut deschiderea acestui topic,la ce meciuri am eu cu romani ca si coechipieri,pariez ca o sa postez destul de des aici .

Eu nu sunt deacord sa fie criticati cei slabi, chiar sunt contra si protestez. Am cunoscut multi romani pe joc cu vn8 200 si 20k battle. De fiecare data am incercat sa ajut iar atunci cand am reusit sa o fac s-a vazut progresul in termen scurt. Cei "buni" in jocul asta sunt ipocriti si prost educati, nu sunt politicosi si nu ajuta pe nimeni. Am simtit asta pe pielea mea ( aveam 7k de batalii 3 tancuri de 10 si vn8 600 ). Incearca sa fi mai bun, sa ajuti, sa intelegi si sigur se vor schimba multe.

• Upvote 2

Eu nu-i critic ii injur direct.

Arctic Region, eu cu E5 ma bateam cu un B-C si un Alt E5. In baza un Cent 7/1 si un 50 120 pe culmea unde toti buti se duc sa faca snipe. 

Timp de vreo 4-5 zic HELP, Hold my back, ping in spatele meu pentru ca eram sigur ca B-C-ul o sa flancheze. Ei nimic stateau sus si frecau un mare penis impreuna. Din acel loc nu puteau ajuta pe nimeni. Vine B-C-ul si ma omoara. Abia atunci retazi vin catre partea mea si normal ca mor.

Daca acei 2 retardati imi tineau spatele mucificam E5-ul, omoram si bc-ul sau il omorau ei cand incerca ala sa flancheze si castigam meciul. Dar asa eu frecat o mare *cenzurat* pe deal si au murit apoi ca niste tembeli ce sunt.

Ba nu am nimic cu aia care nu trag bine, reflexe, weekspot etc. Dar jocul asta nu e mare filozofie, te uiti pe harta si poti vedea cam unde trebuie sa ajuti si daca in locul unde stai poti ajuta echipa. Dar pentru o marea majoritate sa faca acest lucru tine de rocket science.

Si timp de 5 min i-am rugat politicos sa vina sa-mi tina spatele, ei nu, asa ca las politetea si daca ei im foot jocul eu le umplu frigiderul si mi se rupe ce cred alti. 

• Upvote 1

Nu esti singurul care injura la random, vrei o schimbare?? Se poate....

1 relax si joca for fun.

2 nu mai juca random daca esti stresat.

Si eu injur gastele cand vad cum se ascund dincolo de linia rosie si asteapta poate poate mor de ras inamici sa vina si ei sa faca cap. Random este un mod de lupta unde niciodata nu intelegi nimic.

RANDOM: cauza pentru care NICIODATA nu ma duc primu' si NICIODATA nu ma duc singur...

• Upvote 3

Abbey ieri, aveam 3 din echipa la d1, eu si inca 1 cu is la d2, un inamic la f2 si 4 la f1. Deci dpdv al gurilor de foc eram egali, dpdv al tancurilor eram superiori. O iau frumusel cu is-ul spre f2 ca sa ii luam din 2 parti, il scoatem pe ala care era acolo la f2, mai dau un shot unui kv85 care urca dinspre f1 si ... incep artificiile din spate, ramasesem 2 contra 3 care erau deja in spatele nostru.  Cei 3 smecheri fugisera inapoi spre baza prin d2-c2. 3 lovituri in T34 in spate si ura si la gara. Uite de aia in random nu ma intereseaza echipa deloc, incerc doar sa imi conserv hp-ul atata cat pot, sa imi dau damage-ul meu si sa imi fac kill-urile mele. Am renuntat la a mai merge sa ajut o zona dupa ce de N ori mi s-a intamplat sa ma relochez si cei de acolo sa fuga sau sa vreau sa ajut si sa raman singur contra a 3-4 tancuri. Sunt constient ca nu e ok dar cum pe marea majoritate nu ii intereseaza nimic... mie de ce mi-ar pasa de ei? Mi se falfaie de comentariile lor pe chat.

Daca insa gasesc in random 1 cu care sa joc, ne facem cover unul altuia sau tragem pe rand se schimba treaba. Dar mai rar.