Jump to content
_micKee_

Prostanacii WOT

Recommended Posts

Ciudat gasesc felul de a gandi al celor care nu fac altceva decat sa planga pentru inactivitatea altora in random desi, singurul scop al bataliilor este sa dai dmg cat mai mult. Dmg mare inseamna bani, experienta si uneori cu putina atentie chiar victorie. Trebuie sa va obisnuiti cu stilul lor de joc, sate folosesti de echipa in intereseul tau.

http://wotreplays.com/site/3646029#arctic_region-olban-object_907

Chriss203 (9:34:16 PM) ai supt *cenzurat* cu tot aimbot tau 

Olban (9:35:47 PM) esti tare prost.nici nu ma mir la cum joci

Olban (9:39:12 PM) http://wotreplays.com/site/3646029#arctic_region-olban-object_907

Olban (9:40:48 PM) sa te uiti la replay.eu stiu ca nu ai jucat niciodata cu 907 ca sa stii ce poate si inteleg ca esti prea noob ca sa accepti ca sunt si jucatori mai buni ca tine

Chriss203 (9:42:39 PM) du-te cu meseria ta cu tot si cu cacatu tau de tanc

Chriss203 (9:42:46 PM) roman idiot si trisor 

Chriss203 (9:43:02 PM) eu joc curat de placere nu pt numere

Chriss203 (9:43:25 PM) cum *cenzurat* doar scoti un pic turela, tragi, mai si nimeresti cu dmg fara aimbot?

Chriss203 (9:43:47 PM) nici nu stai sa se stranga tinta? asa aiurea, sa-i spui lu mutu

Chriss203 (9:44:07 PM) romani plini de chheaturi, coduri, moduri si alte cacaturi

Chriss203 (9:44:27 PM) mars in piuzda ma-tii, ca tine stiu 100 

Olban (9:51:22 PM) bai boule ai ti am dat link,uita-te in *cenzurat* si vezi daca am ceva.asta este doar neputinta ta de boot 

Olban (9:52:02 PM) ori esti atat de batut in cap ca nici nu stiu unde sa te uiti

Olban (9:53:21 PM) si tancul asta are aim time 1,8 deci nu trebuie sa astepti sa se stranga tinta.

Prima data in 6 ani cand ma enervez cu adevarat din cauza unui boot.Doar ce incepuse ranked battles,aveam 3 victorii.A venit a 4-a lupta pe ARTIC REGION unde unu de ala care joaca doar ptr fun mi-a f...t toata seara.15 lupte fara sa iau nici macar 1(unu) galon.

Edited by Olban

Pasul 1: Le dai carnita sa aibe frigiderul full.

Pasul 2: Black list.

Pasul 3: Battle si move on.

Cu astfel de specimene nu ai ce doscuta.

• Upvote 1

Putin deranj sa editeze pm-ul ala nu strica, asa, la cum e postat... cine are timp de pierdut sa inteleaga ce urari de bine a primit, sa o faca . E de bun simt cand postezi ceva sa o faci in asa fel incat sa se si inteleaga ce vrei sa spui.

Edited by chevy_x

24 minutes ago, chevy_x said:

Putin deranj sa editeze pm-ul ala nu strica, asa, la cum e postat... cine are timp de pierdut sa inteleaga ce urari de bine a primit, sa o faca . E de bun simt cand postezi ceva sa o faci in asa fel incat sa se si inteleaga ce vrei sa spui.

Mai bine acum?

• Upvote 1

@Olban eu nu stiu de ce iti bati capu cu ei .. uitete la clan _ELF_ nu am nimic cu ei dar stiu ca la primul val de banuri   au fost in top clanuri banate pentru cheaturi :)) 

TOP 10 clans bans
• ZEYS-: 11
• Croat: 9
• NBFR: 8
• SM4RT: 7
• OMYOI: 7
• GVA: 7
• _ELF_: 7
• FENYX: 7
• T-DB: 6
• BGZMP: 6

Codatii se dau puternici. Bravo lor!

Spun: pune replay sau nu s-a intamplat.

Eu nu mai pun nimic. Deja am obosit. E full de ei si nu inteleg cu ce ii incalzeste! Din ce in ce mai pas... mai parc... mai plimbare... mai altceva... Si multa sanatate!

Ati scapat de un noob.

Acum 9 ore, holyoldman a spus:

Codatii se dau puternici. Bravo lor!

Spun: pune replay sau nu s-a intamplat.

Eu nu mai pun nimic. Deja am obosit. E full de ei si nu inteleg cu ce ii incalzeste! Din ce in ce mai pas... mai parc... mai plimbare... mai altceva... Si multa sanatate!

Ati scapat de un noob.

Ba adevarul ca am vazut niste gherle la ranked zilele astea ....VK7201 din miscare 600 dmg la un rhm de 10 care mergea cu 70 km/h din 350 de metri... TVP care imi baga 4 din 4 in mot la 113 din 400 de metri ...E4 care penetreaza IS7 langa tun ..IS7 fiind in miscare ...

1 hour ago, Awa said:

Ba adevarul ca am vazut niste gherle la ranked zilele astea ....VK7201 din miscare 600 dmg la un rhm de 10 care mergea cu 70 km/h din 350 de metri... TVP care imi baga 4 din 4 in mot la 113 din 400 de metri ...E4 care penetreaza IS7 langa tun ..IS7 fiind in miscare ...

Maus vs Maus pe la vreo 100 m. Trageam in acelasi timp deci aveam obrajiorii drepti amandoi. Amandoi full aim el imi pocneste una eu dau in pamant. Dansam pana reincarcam el imi da una eu fac aim unde sa intre se duce in gun mantle si ding. Iar dansam, el baga iar una el dau in pamant (de la 100 de m fully aim). Abia la al 4-lea reuseste si gunerul mei sa traga unde ii fac eu aim.

Era cat pe ce sa-i bag si sa-i scot dupa meci cu RNG-ul masi, avea si nick-ul RNGesus (e unu din FEED) - dar de omu nu are vina ca RNG-ul iti foote tie treaba.

La fel 700 HP cu 13 90 dau sa fug, IS7 snap shoot 557 damage si imi da si foc. Si vor sa faca astia buff la IS7, singurul tanc care imi da snap fara pic de aim. Tu stai cu 50M full aim dai in pamant si Is7 iti foote una full speed cu turela in rotire si iti baga si ammo rack.

Inca o treaba 50B mare sniper, meserias. Poate la alti, ca al meu guner numai gherle da, imi vine sa-l vand, mai bine da de la 400+ T57-le decat asa zisul mare sniper 50B cu a lui acuratete de rupe fasu din toate autolaoderele. Dar de +/-25% RNG.

• Upvote 2

Rng-ul, eu cu Bc 25.t 700 hp. al lor cu Type heavy, camper in baza, ultimii amandoi, il spotez, el nu ma vede,vad ca nu pot sa il penetrez, ma relochez pe la un mijloc de harta,printre cladiri,dar rup ceva pe acolo, avansez,nu ma spoteaza,intoarce tunul,bang fara aim, one shoot.

1:Rng-ul=aimboot Ogre Ninja, cica e cel mai bun la 10 E pe luna,trage de rupe fasul,pentru tomatele care il folosesc,luati bomboane la copii,nu dati banii pe prostii.

2:Tot rng-ul=object destruction on the minimap, ajuta booti care nu stiu sa se orienteze pe harta si in spatiu in viata reala.

Si un mesaj ptr.userii de moduri ilegale  __l__.

Edited by haua26
  • Upvote 5

York, is unii care chiar exagereaza cu modurile interzise.. nu ma refer numa la aia care cau cu Ogre sau Shaytan ci la aia care e EVIDENT ca au moduri interzise. .cum *puiu meu* mergi senile la senile cu unu de-al tau, si ala da click pe adversaru care se afla dupa deal, FARA sa intoarca tunu macar in directia aia si apasa "t" (request fire on XXX). Fara moduri asa ceva nu e posibil, in primul rand ca trebe s ail ai in vizor si in al doilea rand ca trebe sa ai linie directa de tragere ca sa poti cere focus fire pe ala . Parca is toti nehlitii disperati sa se claseze bine in Ranked.. Aici la Ranked trebuiau sa faca un system anti cheat ca la ESL in *pana mumu* si atunci cel putin 1 treime dintre player ar fi stat pe coooru lor sau nu ar fi fost in stare sa treaca de primul nivel.

Edited by Ciombelete
corectare
  • Upvote 1

Daca tii apasat click dreapta, intorci camera dar nu si turela! Nu stiu daca functioneaza t-ul in cazul asta.

Edited by chevy_x

Acum 55 minute, chevy_x a spus:

Daca tii apasat click dreapta, intorci camera dar nu si turela! Nu stiu daca functioneaza t-ul in cazul asta.

Nu functioneaza

• Upvote 1

Mai nou cap-ul e interzis :))) esti injurat daca faci cap iti dai seama daca ii luam ultimul kill la baiat ce se intampla ? :))) ori se omora singur ori ma injura tot clanu lor :)))

shot_141.jpg

Cand joci o faci doar pt tine, asa ca e normal ca daca nu mai ai sanse sa dai dmg , faci cap ,sau daca ai vreo mis care cere asta. Cine urla sa se duca pe "vazduhului" .