Jump to content
_micKee_

Prostanacii WOT

Recommended Posts

se mai intimpla :) 

La 23.06.2017 la 1:14, Belleaua a spus:

Mai nou cap-ul e interzis :))) esti injurat daca faci cap iti dai seama daca ii luam ultimul kill la baiat ce se intampla ? :))) ori se omora singur ori ma injura tot clanu lor :)))

shot_141.jpg

e unu de ala frustrat cu muci pina la genunchi,trebuia sa ii dai un servetel :)

• Upvote 1

Salut

Ma jucam pe stream linistit cand deodata am fost atentionat de unul dintre coechipieri cum ca eu campez...(jucam cu oho pe malinovka) aveam deja 2k dmg ...lupta era pierduta. Am scris in chat "maioneza" ....iar el a inceput cu arogantele. Cel mai urat mi se pare cand cineva se leaga de mama ta fara motiv. Nici atitudinea mea nu a fost cea mai tare pentru ca am incercat sa il iau la misto asa putin cand am vazut cat de penibil este. PS pe stream vorbesc vulgar de fel si nu ma ascund cu treaba asta ....oricum

Dupa meci m-am dus la comanderul clanului RO-CA :Singuratikul cred ca i se spune. Un clan extraordinar de slab cu jucatori extraordinari de slabi. I am zis ce s a intamplat dupa care revine si incepe cu sa-mi vad de treaba ca e vina mea. 

Aveti aici livesream-ul: min 29:00 

Dupa care a spamat vreo 20 de comentarii la acest stream o sa pun si screenshoot urile ca si le -a sters in dimineata asta .

Jucatorul se numeste fochistul si as vrea parerea voastra sa stiu daca el merita sa joace acest joc ????

19964731_1530162980335685_1312321616_n.png

19970810_1530162917002358_1185089846_n.png

19987290_1530162930335690_559870722_n.png

19988756_1530162957002354_618372808_n.png

De ce crezi ca pererea noastra va schimba ceva? Sigur ai optiune de block, altfel nu scapi de astfel de 'genii'.

• Upvote 1

On 23.06.2017 at 2:14 AM, Belleaua said:

Mai nou cap-ul e interzis :))) esti injurat daca faci cap iti dai seama daca ii luam ultimul kill la baiat ce se intampla ? :))) ori se omora singur ori ma injura tot clanu lor :)))

shot_141.jpg

Asa sunt toti din SH-PT. Probabil cerintele sunt :Sa fii: autist, retard, si sa nu treci de 1000 wn8.

• Haha 3

N-ai ce sa le faci..daca esti mai destept le dai block..daca nu, ii cauti si ii astepti la intrarea in bloc.

Dar pe mine altceva m-a frapat..tu ai fluturasi pe pereti, in camera? Unul ( ala din frunte cred ca e sefu' lor sau ceva ) e ROZ !!!!

Una peste alta, bine ti-a facut . Am mai zis-o, daca bagati batul prin gard si asmutiti cainele aveti pretentia sa nu va muste/latre. Daca o face, veniti si va plangeti  ca niste maicute virgine !

"am si eu o problema cu un jucator de la tine din clan " ...ce vroiai sa-ti faca ? sa-l dea afara, sa iti zica " aaa, boss, tu erai, scuze n-am stiut, hai ca ma duc sa-l cert....nu mai are voie cu tancul afara o saptamana" ..sau, in spiritul comunitatii ARCAN, putea sa ti-o taie mai scurt " nu-l inghiti ? s....-l " ( eu aici nu jignesc pe nimeni, doar imi imaginez cum as fi reactionat in locul aluia )

L.E.: La 1394 WN8 e oarecum penibil sa-i judeci pe altii ( daca-mi permiti o critica constructiva )

• Haha 2

Eu recunosc, sunt vinovat, m-am uitat odata:unsure:.Daca parerea noastra ar fi ca streamul tau nu ii invata nimic pe altii ca nu ai ce sa inveti pe altii(parca e si penibil cateodata) te-ai opri? Asta ca un raspuns la intrebarea ta daca jucatorii de genul din ex.tau au ce cauta in joc.La fel de penibil e si faptul ca te duci sa te plangi unui comandant de faptul ca te-a injurat un jucator din clanul lui. Grow up.

• Upvote 3

2 hours ago, Pegasus said:

În afară de a-ți face reclamă,tu mai faci ceva util in jocul ăsta?

Ieși întotdeauna în față cu conflictele in care intri,de ce dracu nu stai liniștit în banca ta?

Nu o să mă leg aici de calitatea ta de jucător pentru că nu vreau sa te jignesc,dar las-o moartă cu propaganda asta ieftină pe care o faci livestreamurilor tale,nu ești nici ,, funny,, ca să se uite lumea la tine și nu ești nici vreun unicuum.

După capitolul Skill acum vrei sa creezi un alt scandal cu ,, amărâții,, aia din Ro-ca,iar dacă mă uit bine băiatul ăla cu ,,wn8 extrem de mic,, te-a cam papat la micul dejun.

Îți recomand să faci streamuri din Tetris sau Mario și cu siguranță nu o sa mai intri cu nimeni în conflict!

Am inteles....e cu totul o mare enigma ...e cu totul absurd..comunitatea romaneasca nu stiu ce o sa se aleaga de ea....Daca zici ceva nu e bine daca stai si inghiti nu e bine ...stiti ceva? nu mai incercati fratilor sa schimbati nimic! 

La ce naiba mai faceti topicuri de genul ? 

O spui deparca agentskill e un mare om de respectat ..lafel si cu infectul asta 

Livestream ul meu nu e sa invat pe unii ceva...ca jocul asta nu e doar ca sa fii AS ...poate vrei sa te mai relaxezi! Ati luat o razna cu jocul asta ...toti vedeti wn8 ... si atat.

m-am convins din nou ca forumul si toate chestiile astea nu au nici o logica...mentalitatea romanului e aceeasi. Degeaba scoti la iveala o problema ca sar ceilalti sa te scuipe...ca faci stream de cacat!!! ooo calitate ...oooo ...de ce nu faceti si voi astia cu 3k wn8 ? 

ramaneti la quikie baby ... 

1 hour ago, Catalin. said:

N-ai ce sa le faci..daca esti mai destept le dai block..daca nu, ii cauti si ii astepti la intrarea in bloc.

Dar pe mine altceva m-a frapat..tu ai fluturasi pe pereti, in camera? Unul ( ala din frunte cred ca e sefu' lor sau ceva ) e ROZ !!!!

Una peste alta, bine ti-a facut . Am mai zis-o, daca bagati batul prin gard si asmutiti cainele aveti pretentia sa nu va muste/latre. Daca o face, veniti si va plangeti  ca niste maicute virgine !

"am si eu o problema cu un jucator de la tine din clan " ...ce vroiai sa-ti faca ? sa-l dea afara, sa iti zica " aaa, boss, tu erai, scuze n-am stiut, hai ca ma duc sa-l cert....nu mai are voie cu tancul afara o saptamana" ..sau, in spiritul comunitatii ARCAN, putea sa ti-o taie mai scurt " nu-l inghiti ? s....-l " ( eu aici nu jignesc pe nimeni, doar imi imaginez cum as fi reactionat in locul aluia )

L.E.: La 1394 WN8 e oarecum penibil sa-i judeci pe altii ( daca-mi permiti o critica constructiva )

A deci e ok ca ala cu wn8 300 sa ma judece dar eu n am voi cu 1394...am inteles e oke si asa...adica are logica 

55 minutes ago, haua26 said:

Eu recunosc, sunt vinovat, m-am uitat odata:unsure:.Daca parerea noastra ar fi ca streamul tau nu ii invata nimic pe altii ca nu ai ce sa inveti pe altii(parca e si penibil cateodata) te-ai opri? Asta ca un raspuns la intrebarea ta daca jucatorii de genul din ex.tau au ce cauta in joc.La fel de penibil e si faptul ca te duci sa te plangi unui comandant de faptul ca te-a injurat un jucator din clanul lui. Grow up.

Da eu cand am fost in NLG si unul din pluton cu mine s -a certat cu unu din KAZNA ..NLG m a dat afara ... ????? m au bagat pe ts si mi-au zis ca ma dau afara ca ala din KAZNA ii ameninta :))) ...si da suna nou stiu ...dar se mai fac si destea 

1 hour ago, chevy_x said:

Dar voi ati avut rabdare sa va uitati la 'steam'? ..............

Am inteles ..ne luam la misto si din simplul fapt ca iti scapa o litera dintr-un cuvant ... asa sunteti voi ma ...de rahat si de rahat o sa ramaneti unii dintre voi. UNII DINTRE VOI care sunteti si pe forum si pe unde va mai plimbati voi ...cu impresii in cap si cu facut mistouri. Sunt unii si mai buni ca tine prietenas pe jocul asta ...asta ca sa stii ....si ca tine si ca multi atii care mai sunt pe aici. Vine omul cu o chestie si voi judecati ce vreti voi . Mi a placut primul tau raspuns la al 2 lea te-ai cacat in sus ;) good job

Edited by DaNy ZuZu

1 hour ago, Catalin. said:

Si tu la un wn8 de 1900 si unul recent de 1200 ...iti permiti ...cum am mai zis sunt unii mai buni ca tine "out there" ;) asta asa ca o critica constructiva 

• Upvote 1

2 hours ago, Catalin. said:

E penibil sa faci stream la wn8-ul ala. Ce inveti oamenii? Macar de erau recente acolo ceva sa fie placut la ochi.

2 minutes ago, ANDI_B said:

E penibil sa faci stream la wn8-ul ala. Ce inveti oamenii? Macar de erau recente acolo ceva sa fie placut la ochi.

Te rog sa imi spui la ce wn8 se poate face stream.

Multumesc