Jump to content
_micKee_

Prostanacii WOT

Recommended Posts

4 hours ago, Catalin. said:

Da, dar eu cel putin nu fac stream.

Referitor la WN8-ul meu, nu are rost sa ma apuc sa povestesc aici de ce a scazut asa mult si de ce e cum e. Cine stie, stie si ma accepta asa..cine nu, inseamna ca nu a prezentat nici un interes in a-i oferi explicatii. 

N-are rost sa sari asa in sus..postul meu nu a fost pentru a te lua in deradere sau a face misto. Daca asa ai inteles, scuze. Singura parte cu un pic de misto a fost cea cu fluturii pe pereti....pe aia chiar nu cred ca ai cum sa te superi ..si totusi, ce e ala roz? Seful ?

Fă ce vrei, dar înainte pune-te în rândul celor care ştiu ce vreau.

Ia pune-te si tu in randul celor care stiu ce vor.

Super Moderator, rly!?

51 minutes ago, Pegasus said:

Observ că ai făcut un complex de la fluturii ăia...

În psihologie cei care își cumpără fluturași sunt considerați niște persoane sensibile in căutare de afecțiune.

Problema este atunci când unul dintre fluturi are culoarea roz,atunci unul ca și Cătălin,din postul lui de supermoderator Wotromania se gândește că e cam dubioasă treaba cu orientarea ta sexuală,aluzia e clară!

Ca să îi demonstrezi că ești ok,în filmarea următoare în locul fluturilor poți pune iepuri,să îi transmiți subluminal că situația e normală și sub control.

Să nu faci cumva greșeala să îți pui albinuțe pentru că situația poate deveni iarăși foarte nasoală și se pot naște iarăși bârfe!

Bun venit in comunitatea Wotromania dragă Zuzu,nu o sa te plictisești in sânul acestei ,,familii,,... ;)

tocmai deasta ii tot mentionez ...poate va dati seama ca sunteti penibili....orientarea mea sexuala nu are nimic a face cu stream ul si daca m-ai cunoaste ai stii ca sunt logodit. Ca sa te fac fericit sunt fluturii lu' nevasta mea ...clar incercati sa faceti un mare rahat din nimic ... si de comunitatea asta ma voi lipsi curand ...stai linistit....mersi ca esti de acord cu mine in ceea ce priveste aceasta comunitate ;)

• Upvote 1

Eu cand am fost mic am facut gramatica la scoala! Nu se mai procedeaza asa acum ?  Bafta

Nu ca acum am mintea mult mai dezvoltata!

Edited by vohu_manah
  • Upvote 1

In general nu ma bag in discutii de genu' dar asta a cam devenit penibila ... 

Nu poti sa postezi cum te certi cu X si Y pe random si sa te astepti sa te sustina cineva .

Unui commander nu-i pasa de ce fac jucatorii lui in random, eu din propria experienta iti zic ca de cele mai multe ori "botii" se plang si trimit mesaje cum ai facut tu .

Si in legatura cu stream-ul, eu nu inteleg de ce lumea face stream la WOT dar nu se focuseaza pe gameplay, este cam absurd sa crezi ca poti avea o "comunitate" care sa te urmareasca daca nu joci cat de cat competitiv. 

Lumea aici nu vrea sa faca hate doar incearca sa-ti deschida ochii sa vezi realitatea, gameplay average si glume proaste de cele mai multe ori nu au cum sa-ti aduca aprecieri .

In final, tu ce ai vrut sa se intample dupa postarea ta aici ? 

P.S : Am fost la tine pe stream si am stat ceva timp dar am iesit si nu ti-am dat follow pentru ca nu-mi placea stilul de joc "bag O-HO ca are derp si dau damage fara sa fac aim" .

Acum vo doua zile eram in random pe la tier 6 ...

Un exemplar complet rupt de realitate staea de 5 min in acelasi loc cu un D-max singur in conditiile in care vedea ca vin 4 medii pe el. el urla al dracu si tragea pe langa dar nu ar fi plecat de acolo. Evident eram la 400 de metri de el si pana am ajuns ii cantase popa si era deja la dreapta Tatalui. urmare a casunat pe mine si pe inca unu in artilerie care avea doar 2800 wn8 la vo 30k de lupte.

La final cu greu m-am abtinut sa nu ii explic de familie dar i-am adresat un set de intrebari la care inca astept raspunsul, set de intrebari pe care de muuult voiam sa le pun unor tomate :

shot_009.jpg

shot_010.jpg

2 hours ago, Pegasus said:

Vohule, discuțiile erau despre fluturași și albinuțe,nu aveau nici o legătură cu gramatica!

E clar că ai fost un tocilar la școală! :)

m-ai prins :(

is diferite caractere si caricaturi in jocul asta,dar cind am intilnit un roman cu 54 k battles ,care juca cu light si nu stie sa spoteze si care imi facea observatie ca ce caut cu mediu la grele,mi-a crapat o vena.De wn8-ul lui nu comentez,nickname-ul lui zice totul, brucelee1980 ,care tot meciul ma insulta in limitele vocabularului unui boschetar si care mai si tragea in mine.

Si eu la o perioada rabufnesc pe astia care te ataca, spameaza harta, te injura sau indeamna echipa sa iti dea report in timpul meciului ptr.ca vezi domnle, li se pare lor ca nu faci nimic in meciul ala,dar de obicei doar la romani raspund,chiar daca la sfarsit ori le castigi meciul ori ai dmg.cat da el adunat in 5 meciuri, de obicei sunt calm si nu ii bag in seama, dar cand tot te foot unii la cap, meci dupa meci, ajungi sa te descarci pe unul, ghinionul lui, csfncsf, de ex.ieri cu tot spike lag-ul care l-am avut, care m-a si facut sa nu mai joc, se trezeste un jucator roman, sa ma ia in bete, el cu 140, eu cu Revalorise ,el moare in primele 2 min. eu apucasem sa dau vreo 4k dmg. ai lor mai erau vreo 4 si noi 2, eu lag si ratez lovitura intr-unul care era one shoot ptr.mine,oricum nu puteam castiga, si incepe la adresa mea, ca sa imi bag, ca nu stiu ce, ca esti praf,ca clan de...(scuzati cacofonia),noobule,el 800 wn8, ca jucati ptr. wn8, ca nu faceti nimic ptr.echipa, spam pe harta, ceea ce ma enerveaza cel mai mult, va da-ti seama ca la sfarsit timp de 5 min. am scris pe chatul lui tot ce stiam eu,nu am stiu nici eu ca stiu atatea injuraturi, le aveam ascunse in subconstientul meu:) si toate reporturile date, pai dute ba frate, dupa ce ca esti top tier, mori inainte sa inceapa meciul, mai si stai sa ma enervezi tot meciul si ma acuzi ca nu iti castig meciul, pai iti urez toate lucrurile ,,bune" de nu te mai spala nici cea mai sfintita apa.Dar nu ma duc la ei in clan sa ii zic comandantului ca vezi nu stiu ce.Dau next battle si gata.

Edited by haua26
  • Upvote 1

Acum 20 ore, DaNy ZuZu a spus:

Nu stiu de ce naiba imi da citatul asta, probabil ptr ca am vrut ieri sa il citez pe dany si a ramas salvat in browser :( fuck

Pai Haua... mai lasa naiba statisticile alea si du-le si tu spre rosu, nu va mai avea nimeni pretentii de la tine :) Adevarul e ca joci bine, am dat si eu cateva lupte cu tine intr-o zi. Insa oricat de bine ai juca, nu mereu poti avea un impact in joc. Si eu ma iau de astia mai colorati decat mine, bine, le spun un simplu gg babuin dar asta atunci cand chiar joaca mai rau ca un rosu. Si sunt destule cazuri de genul asta.

Pe partea de alint si de faptul ca accepta comandantii sau nu ca cei din clan sa injure pe chatul jocului, nu nici un grad in clanul meu. Recent, m-am nimerit in echipa in random cu unul din clan, eu cu t54e1, el cu arty. La un moment dat, vad ca ala murise si un mesaj de toata frumusetea pe chat. La finalul luptei, l-am tras pe canalul de ts pe care eram cu totii si i-am spus direct ca intre aia pe care i-a injurat eram si eu si sa nu mai faca asa ceva ptr ca oamenii tind sa generalizeze si nu am chef sa fiu catalogat drept un hater ptr ca e el nervos si nu se misca cu artileria dupa ce trage. I-am explicat cum se joaca cu arty ( imi permit ce dracu, are cu vreo 400 wn8 sub mine :D ) iar omul si-a cerut scuze. Sigur ca mi s-a rupt in 14 de scuzele lui, ideea e ca nimeni nu a comentat ca m-am luat de el. Deci, sunt si clanuri din astea care nu considera ceva funny injuraturile pe chat. Injuraturile sunt un mod de refulare dar, eu unul am ajuns la concluzia ca decat sa il injur ca el, mai mult il enervez daca ii raspund cu un ok kig sau gg babuin si il blochez. Ok, uneori mai apelez si la un suck it si block cand dau de unul ca cel de care zice Haua.

Edited by chevy_x
  • Haha 1

Acum 23 ore, basculanta1 a spus:

Fă ce vrei, dar înainte pune-te în rândul celor care ştiu ce vreau.

Ia pune-te si tu in randul celor care stiu ce vor.

Super Moderator, rly!?

Da , recunosc, am dat spaga lu Dragnea sa puna o vorba/trimita anaful dupa ce termina cu redactia Rise ca sa fiu pus sm aici...cacaturile alea de posturi despre tancuri, razboaie si istorie nu imi apartin, sunt copy-paste ( tot fostul prieten al lui Liviu m-a invatat si asta cu copy-paste)...alea n-au avut nici o importanta. 

Despre " Fă ce vrei, dar înainte pune-te în rândul celor care ştiu ce vreau. "  , citatul lui Nietzche...nu l-ai inteles...deloc. Stiu, e oarecum egocentric, dar n-am timp sa explic...daca il rogi, poate iti spune Emil...el l-a inteles si mi-a batut obrazul odata, cand ne ciondaneam cu nu mai stiu ce...

10 hours ago, Catalin. said:

Da , recunosc, am dat spaga lu Dragnea sa puna o vorba/trimita anaful dupa ce termina cu redactia Rise ca sa fiu pus sm aici...cacaturile alea de posturi despre tancuri, razboaie si istorie nu imi apartin, sunt copy-paste ( tot fostul prieten al lui Liviu m-a invatat si asta cu copy-paste)...alea n-au avut nici o importanta. 

Despre " Fă ce vrei, dar înainte pune-te în rândul celor care ştiu ce vreau. "  , citatul lui Nietzche...nu l-ai inteles...deloc. Stiu, e oarecum egocentric, dar n-am timp sa explic...daca il rogi, poate iti spune Emil...el l-a inteles si mi-a batut obrazul odata, cand ne ciondaneam cu nu mai stiu ce...

..si totusi, ce e ala roz? Seful ? 

tu nu ai inteles ce am vrut sa-ti transmit...vezi ce am bolduit in mesajul  tau

sper ca acum ai prins ideea

Missing the popcorn eating emoji.

Deci va rog sa o adaugati, lenea prea mare ca sa caut popcorn gif etc etc.......

Mozilor - pls no warn.

LE: si daca ma grabeam poate ajungeam si eu pe iutube.

LEE: Ba am ajuns pe iutube, semivedeta. Ce happy sunt.

Edited by Raffy5

@DaNy ZuZu

Ai un "like" de la mine pentru munca depusa, asa cum bine spuneai... Astept un "like" pentru timpul pierdut.

In timp m-am lamentat la fel despre diversi jucatori. Au fost aceleasi tip de reactii. Puteai sa citesti postari si topice vechi, dar cum ai spus... nu te intereseaza.

Morala e aceeasi. Nu te frustra.

In joc... Ignore list si gata.

In viata mergi mai departe cu ce-ti place sa faci. Daca-ti aduce si un beneficiu de orice natura cu atat mai bine.

Spui sa vina "comunitatea" la tine? Astia sunt aia la costum, cu cravata, camasa alba si cate un ghiozdanel in spate?

Fa o propunere. Toti care citesc si posteaza aici sunt "comunitatea". Si astia care suntem... beneficiem de acest spatiu de refulare prin grija unui particular. Practic intram la el in casa si-i mazgalim peretii... Vezi ca si scrie asta la loc foarte vizibil.

Ce spui acolo pe la minutul 21 sigur nu ma afecteaza. Nu sunt miezul, nu sunt buricul... Mananc cu lingura, am o singura gura si doar doua oua. Adica poti fi cat de super bla-bla ca tot om cu doua picioare ramai. Nu ia nimeni salariu' de aici. Pe site-ul oficial oamenii aia sunt platiti sa faca ce spui tu in videoclip. Aici sper sa nu-mi ia nimeni dreptul sa mai trag cate-o ba*ina.

Sunt doar un amator si vorbesc in nume personal.

PS: Nu pun fluturasi pe pereti (desi sotia tot educator este) dar pun alte lighioane... Fiecare dupa mintea si placerea personala. Care-i problema?

19904880_1699696216714765_4727242411398755217_n.jpg

• Like 1
  • Upvote 4

Salut holyoldman

+1 de la mine. Super poza, misto apartament :)

Pe formatul nou nu stiu cum sa dau reputatie ( +/ - )